Zostań przewoźnikiem pierwszego wyboru

Nasze doświadczenie pokazuje, że zleceniodawcy chętniej współpracują z przewoźnikami, którzy od razu mogą dać dowód swojej rzetelności. Starannie uzupełnione dane w profilu firmy
na Platformie Trans.eu zwiększają wiarygodność i konkurencyjność. 

Podpowiadamy, które dane warto uzupełnić:

  • Flota i dane kierowców

W profilu firmowym zalecamy uzupełnienie informacji o pojazdach, które posiada firma. Dzięki temu przy każdym kolejnym zleceniu w łatwy sposób można wybrać auto z listy i nie ma potrzeby uzupełniania tych danych ręcznie. 

Oprócz danych pojazdu warto wpisać także dane kierowców. Jeśli pracownicy mają utworzone konta, wystarczy wybrać osobę z listy przy wypełnianiu danych w zleceniu. Zaletą tego rozwiązania jest możliwość raportowania przez pracowników przebiegu zleconych zadań, zgłaszania opóźnienia, przerwy czy na przykład problemów napotkanych na trasie. W ten sposób do dyspozycji zawsze masz historię i archiwum przejazdu konkretnego pracownika.

  • Telematyka

Usługa udostępniania sygnału z telematyki jest darmowa dla przewoźnika, a to dodatkowa wartość dla zleceniodawcy. W ten sposób może on w czasie rzeczywistym śledzić przejazd i otrzymywać powiadomienia o tak zwanych “zdarzeniach na trasie”, czyli wjeździe do miejsca rozładunku lub wyjeździe, postoju, zmianie trasy itp. Dzieje się to automatycznie i  gwarantuje transparentność, nie wymaga kontaktu telefonicznego z kierowcą i dodatkowo ze zleceniodawcą. 

Dzięki integracji Platformy z wieloma dostawcami telematyki, nie jest konieczne kolejne logowanie do systemu telematycznego. Sygnał i pozostałe informacje można udostępnić z jednego miejsca na Platformie.

Informacje, które są udostępnione zleceniodawcy, to decyzja przewoźnika – ma on możliwość wyboru, a sygnał dotyczący danego zlecenia wygasa po jego zakończeniu. W ten sposób zleceniodawca ma dostęp wyłącznie do historii zrealizowanych zleceń w późniejszym czasie. 

  • Dokumenty

Wysyłanie dokumentów e-mailem do zleceniodawcy bywa uporczywe. Prostym rozwiązaniem tego problemu jest publikacja ich w profilu firmowym. Możemy dołączyć m.in. zezwolenia i licencje, certyfikaty kompetencji zawodowych czy jakości ISO, albo aktualne ubezpieczenia. Dokumenty są autoryzowane przez pracowników Platformy Trans.eu, nakładany jest na nie znak wodny i dopiero wtedy są one publikowane do wglądu na profilu firmy.
A jeśli upłynie ich ważność, na Platformie pojawi się przypomnienie o dostarczeniu nowych druków.

To 3 proste kroki do współpracy z najlepszymi zleceniodawcami. Jeśli wciąż pojawiają się wątpliwość lub pytanie “Jak to wszystko zrobić na Platformie?”, zapraszamy na szkolenie online. 

3 proste kroki do współpracy z najlepszymi zleceniodawcami
6 listopada 2020 (piątek), o godz.: 12:00 

Zapisz się już teraz

3 proste kroki do współpracy z najlepszymi zleceniodawcami